Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Říjen 2007


Židé? Seznam Čechů je mnohem horší

Karel Steigerwald

Skupina rasistů uveřejňuje pod názvem Národní vzdělávací institut seznam židů ve veřejném životě. Intelektuální blby to může potěšit, takový seznam vysvětluje, proč jsou těmi blby - protože jsou všude místo nich židi. Seznam je nesmyslný věcně, ideově, filozoficky, což blbům nevadí. Funguje.

Mnohem horší je však seznam Čechů, kteří pronikli do našeho veřejného života. Dnes jsou Češi už skoro všude. Ohromné množství je jich například v politice. Maskují se, aby nebyli nápadní, mívají i německá jména. Poznáte je podle jiného vzhledu. Nos nemají zahnutý, nýbrž jen placatý raťafák, trochu zarudlý. Sliní tužku a píší seznam židů, aby zakryli, že existuje i seznam Čechů. Běloši to nejsou, jsou nahnědlí, ale obočí nemají černé a srostlé. Zato mají pod ním malá potměšilá očka. Navzájem se poznávají podle výrazu nadutého hlupáka. Na rukou mají drápy uvyklé něco popadnout a nepustit.

Jde o tajné české spiknutí - vyškrábat se nahoru a pak škodit. Někteří Češi ve své rafinovanosti dokonce ani jako Češi nevypadají. Většinou jsou to inženýři, doktoři a podobná lenošivá pakáž. Trochu páchnou. Polévají se sice voňavkami, ale normální člověk je cítí na sto metrů. Jsou pro lidstvo velmi nebezpeční. Mají plán ovládnout svět, nastolit svou českou vládu všude a zničit civilizaci bílých lidí. Naštěstí je dokážeme rozpoznat - seznam Čechů si může sestavit každý. Klátí se, žvaní, vychloubá se, tupě se směje a všude, kde se zabydlí, vytváří malebný nepořádek? Ano, je to Čech, dejte ho na seznam. Ale pozor, hloupí nejsou.

Jsou mazaní, jako nižší rasy bývají - rádi okrádají dokonce i sebe navzájem. V restauraci je odhalíte lehce, pojídají tuk a mouku. Všem ostatním se vysmívají, o sobě šíří mytické legendy: že jsou demokrati, že mají nejlepší pivo na světě, že mají zlaté ruce a že jsou první v nejrůznějších oborech včetně pracovitosti. Sexuálně jsou nezdrženliví, mají spadeno zejména na dívky lidí. Uchvacují je a zavlékají do svých pelechů plných zápachu ze starých českých knih a neuvěřitelného nepořádku: rozlámaných křesel, plesnivých kabátů, hromad cihel, shnilých chlebů atd. Tam se ženy lidí stávají hříčkou v drápech těchto mezilidí.

Řídí je už léta deset českých mudrců, kteří v hoře jménem Blaník spřádají sny o světovládě. Jednou za deset let je v jeskyni navštěvuje světový Čech, aby jim poradil, jak dál. Musíme se bránit. Proto je nejvyšší čas sestavit seznam Čechů, abychom věděli, na koho si dát pozor a co nám od nich hrozí.

Možná vám toto psaní připadá absurdní. Nic absurdního na něm není, jen tentokrát není o židech, nýbrž o Češích. Každý, kdo má chuť mi za tento text nadávat, měl by zvážit, jestli už nadával autorům seznamu židů a celé té bandě blbů, která na internetu vystupuje pod názvem Národní vzdělávací institut. Jenže těmto nevzdělaným vzdělávacím blbům se příliš nenadává. Každý máme i v nejbližším okolí nějakou pohlednou blonďatou Češku nebo Čecha, jimž to s těmi židy připadá podezřelé - a že prý proti židům nic nemají, ale že na tom leccos může být pravda.

Tak jako je pravda, že nejlepší pivo světa nikdo ve světě nezná, že česká demokracie je potvora značně kulhavá, že zlaté ruce rády kradou, že česká země je značně neznámá a nevýznamná, neb ničím nevyniká, tak je také pravda, že český antisemitismus a všechny další druhy rasismu u nás bují jak houba v šeru sklepa, zbaběle, uťáple, přichcíple a krutě. Každý, kdo si myslí, že Čechům škodí nějací spiknutí židé, měl by zvážit, jestli nehledá zbytečně daleko: Čechům škodí Češi. Systematicky, cílevědomě a dlouhodobě. Měli by být všichni na seznamu, jinak Češi vyhynou, což by ale nebyla zas taková škoda.

(MFDNES)Zpátky