Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Prosinec 2007


Třicet případů Reinharda Heydricha

Miroslav Václavek

Jaké by bylo překvapení celosvětové veřejnosti, kdyby izraelská veřejnoprávní televize vydala na DVD v předvánočním čase - respektive v čase před Chanukou - prý napínavý a kultovní seriál popisující a oslavující práci Gestapa a SS. Zároveň by takový seriál neopomenul náročnou službu strážných u ostnatého drátu v Osvětimi a bdělé ostřelovače na špačkárnách tamtéž.

Mládeži neznalé toho, co je mačkárna, upřesňuji: je to budka stojící na nějaké konstrukci sloužící za účelem zvýšení rozhledu na postřelovaný terén. To kdyby nějakého nešťastníka napadaly myšlenky o svobodě a chtěl je třeba realizovat útěkem. Špačkárny, ostnatý drát napuštěný elektřinou, psi vycvičení k zabíjení a bdělý automatčík jsou vždy neklamnými známkami zrůdného režimu, což vás nikdo ve škole nechce učit. Nicméně posuňme se v příběhu dále.

Říkáte si, chlap se zbláznil, co nám to tady píše za hlouposti, takovou věc přece nikdy nikdo nemůže udělat. Ano v Izraeli si takovou věc představit nedovedu. Protože tam nežijí perverzní sadistická individua libující si ve sledování lží, jejichž autoři mají v tomto případě na svědomí STO MILIONŮ MRTVÝCH. Ano toto číslo astronomických hodnot mají na svědomí družební organizace Gestapa a SS, komunistická vyhlazovací komanda.

Ale odpověď je, milánkové, nasnadě a je to odpověď, ze které se dělá slušnému člověku nevolno. Protože takovou věc nejenže může někdo udělat, ale dokonce ji můžete dostat i k vánocům, stačí si koupit právě vydávaný seriál Třicet případů majora Zemana. Kupujte tento seriál a darujte jej těm, kteří byli komunistickým režimem zavřeni do koncentráků! Těm, kdož museli na otrockých nucených pracích dolovat uran. Těm, kteří přežili komunistické koncentráky. Těm, kterým byly zmařeny jejich profesní a důstojné životy. Těm, kteří nesměli studovat. Těm, jejichž rodiče byli komunisty popraveni. Vaše blbost není ničím ohraničena a je nekonečná jako vesmír. Nepokažte si reputaci pitomců Evropy a kupujte a sledujte! Taková věc není nikde jinde na světě totiž k vidění.Zpátky