Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Únor 2008


Mentálně bezprizorní a intelektuální jalůvky

Ross Hedvíček

Tak to se vám opravdu povedlo, soudruzi! Přiznám se rovnou, že jsem tenhle vývoj situace sám neočekával. Jak jistě víte, skupina lidí, kteří mne nenávidí, protože nechápou, že nejsem nepřítel, ale přítel, zapůsobila tak mocně na vedení blogu Lidovek, že ti se odhodlali kvůli mně změnit kodex bloggera. To je něco podobného jako kdyby se Demokrati pokoušeli změnit ústavu USA jen proto, aby popudili Bushe, kterého nenávidí. Já sice nejsem Bush, ale tahle komunistická luza mne nenávidí úplně stejně. No, a tak se potroublé, netalentované hospodyňky daly dohromady s informátory StB (jsme přece všichni Češi, ne?) a vymysleli, že nejvíce toho zlého Hedvíčka určitě rozčílí, když dostane nařízeno, že musí povolit diskuse. Tak to alespoň naplánovali.

Původně mne tím opravdu znechutili, ale jen opravdu krátce. Už po pár dnech jsem s úžasem sledoval, že je to vlastně vynikající nápad a že když tady někdo opravdu šlápl do hovna, tak to určitě nejsem já. Diskuse pod mými články byly a jsou opravdu zaplaveny výplody neuvěřitelné lidské sebranky a slintající luzy, kterou přivádí k šílenství každý můj nový článek, naprosto bez ohledu, o čem ten článek je. Dokonce tvrdím, že tenhle lidský odpad, ti takzvaní „diskutéři" moje články ani nečtou; důležité je pouze něco pod můj článek napsat urážlivého, sprostého či nechutného.

Důkazem se stal můj článek částečně napsaný arabsky, který okomentoval jen jediný diskutér, zřejmě čtoucí arabsky, protože se správné vyjádřil k obsahu. Zbytek komentářů byly jen další nesouvisle slinty obvykle luzy, které naprosto nezáleží na tom, o čem článek je. Dalším pro mne pozitivním by-productem byly stovky e-mailů, které mi s velkým zděšením sdělovaly, jak jsou tou vřeštící luzou překvapení a že už mi věří, že jsem měl pravdu, když sem tvrdil všechny ty zdánlivě přehnané věci o zdegenerované české mládeži a veřejnosti. Děkuji vám tedy, mí kolegové bloggeři, za vaši pomoc v mé osvětové činnosti! Bez vás by to nebylo možné! Nikdo by mi nevěřil! Ale společně jsme to dokázali! Děkuji!

V diskusi k předchozímu článku napsal Karel Skopal následující: „Kdyby ty magory nepouštěli na diskuse, tak by dost lidí pochybovalo o tom, že spousta Čechů jsou magoři. Tím, že se zde producírují, dávají v podstatě pravdu Hedvíčkovi, co za luzu někteří Češi opravdu jsou.

12.1.2008 1:33:24, Karel Skopal, IP: 67.150.255.xxx

A největší překvapení bylo, že tahleta česká verbež při občasném nedostatku mých článku začala obtěžovat ostatní bloggery - v podstatě přesně ty, kteří se proti mně spikli a chtěli mne znechutit. A tak teď blogujicí informátoři StB a netalentované hospodyňky pláčí sůl nad svým vlastním zlomyslným dílem, které se obrátilo proti nim samým, kdežto mně, kterému to mělo ublížit, to jen pomohlo. Asi taková situace, jako když z primitivní pomstychtivosti a zcela české závisti a nenávisti chcete někomu nasrat do větráku - a najednou si uvědomíte, že ten větrák je puštěný a vy stojíte ze špatné strany.

Ano, přátelé - stáli jste ze špatné strany! To se Čechům historicky stává docela často. To bude něco ve vodě, nebo možná je to genetické... :-)



Zpátky