Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Duben 2008


Proč mám radši buzeranty než Čechy

Ross Hedvíček

Češi nemají rádi homosexuály, židy, cikány, Američany, Poláky, Němce, emigranty... vynechal jsem někoho? Komunisty mají rádi. Všimněte si prosím, že jsem nenapsal „Proč mám radši buzeranty než komunisty" - je to proto, že slovo „Čech" se stalo synonymem pro „komunistu" - jinak si nedovedu vysvětlit, proč při právě proběhlé volbě prezidenta byla dána voličům volba jen mezi agentem KGB a synem agenta KGB. Žádného slušného kandidáta nenašli. Co znamená synonymum, si najděte ve slovníku, ať se nezdržuji vysvětlováním.

Takže zpět k původní premise: Proč mám radši buzeranty (homosexuály, gay - doplňte si, co chcete) než Čechy (komunisty)? Protože jsem zosobněná dvoumetrová tolerance a buzeranti mi nikdy nic neudělali - kdežto Češi mne srali odjakživa a serou mne dodnes! A má to velké množství variant a vzájemně se proplétajících důvodů. Je o mně známo, jak miluji generalizování a zevšeobecňování. Zde je pár příkladů:

Homosexuálové jsou lidé tělesné čistotní - Češi jak známo o tělesnou čistotu příliš nedbají a čelme tomu: v podstatě smrdí!

Homosexuálové jsou lidé zdvořilí - Češi mají ke zdvořilosti tak daleko jako do Moskvy.

Homosexuálové jsou lidé civilizovaní - Češi (tady jsem si to sám zcenzuroval).

Homosexuálové nezavedli 60 let tyranie v české kotlině - Češi ano.

Homosexuálové nezničili život mým prarodičům a rodičům - Češi ano.

Už to začínáte chápat? Chcete sami pokračovat ve výčtu, proč jsou buzeranti lepší než Češi?Zpátky