Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Duben 2008


PPROJ - prostředky protiradarové ochrany jednotlivce aneb Obrana proti US-radaru.

Martin Bažant

Pro Mirka 56 (a nejen pro něj) jsem se ze zatím velmi kusých a tajných informací pokusil sestavit několik pravidel možné obrany proti škodlivému záření budoucího americkéhu radaru. Milý Mirku, v něčem máš přece jen kus pravdy. Podle tajné zprávy ruských tajných služeb, která v předvolebním mumraji v Rusku nějak unikla na veřejnost a jejíž rozšiřování je tam zatím zakázáno pod trestem smrti, nemá brdský radar nic společného s nějakými íránskými raketami, ale jde o pokus CIA, FBI, Ku-klux-klanu a Unie amerických panen na ovlivňování myšlení.

Střední Evropa se jeví Američanům jako příliš socialistickokomunistická, tak na to vymysleli záření ovlivňující cokoli doprava. Vyzkoušeli to poprvé na Francii, s velmi malým výkonem z družice. A vida, hnedle tam je pravičák prezidentem. Brdský radar má být ovšem tak výkonný, že ovlivní naprosto vše. Řidiči a chodci budou mimoděk jezdit a chodit co nejvíc vpravo a mimoděk zahýbat doprava, leváci se mimoděk přeštelují na praváky. Všichni budou volit doprava. Komunisté socany, socani ODS. ODS z toho bude tak zmatená, že si budou vzájemně poklonkovat s lidovci. Neví se, co to udělá se zelenými, ale prý navzdory globálnímu oteplování nakoupí zimníky a sněhule. Všechno se to musí stihnout do voleb. Je pravděpodobné, že pokud lidé nepoužijí PPROJ (Prostředky protiradarové ochrany jednotlivce) tak komunistická strana zanikne na nedostatek voličů

Nyní k těm PPROJ. Je jich několik druhů, tak aspoň ty základní.

1. STABILNÍ PPROJ spočívá ve vytapetování bytu alobalem. Nejlépe v několika vrstvách a včetně podlah, oken a dveří. Stávkou donutit zaměstnavatele udělat totéž v kancelářích a na ostatních pracovištích. Vozidla není třeba alobalovat, fungují samy o sobě jako faradayova klec a při použití vhodného mobilního PPROJ k vám záření nepronikne, nebo jen minimálně.

2. MOBILNÍ PPROJ. Vzhledem k tomu, že nejchoulostivější z orgánů na záření je lidský mozek, Mirku, a mozek komunisty obzvlášť, doporučuje se koupit o číslo větší ušanku a tuto vystlat několika vrstvami alobalu. A to včetně chlopní, zakrývající uši. Chlopně pod bradou svázat. Alobalová výstelka má být pro správnou funkci uzemněna a tak se doporučuje do výstelky čepice zabudovat odizolovaný měděný drát. Nejlepší je autokablík, protože je ohebný. Běžný drát je příliš tvrdý a pro neohebnost špatně plní zemnicí funkci. Autokablík spustit k opasku a důkladně ho k opasku přivázat, pak spustit až na zem a konec drátu, jenž je ve styku se zemí, opět odizolovat. K opasku se, Mirku, drát přivazuje proto, aby ti nespadla čepice, když Ti někdo zezadu na drát šlápne. Dokonalejší řešení je však vyvést z ušanky dráty dva, po každé straně těla jeden. Vést je pod šatstvem a vyvést je nohavicemi k botám. Zde je přiletovat na předem připravené uzemňovací plíšky na podrážkách bot. Na podrážkách proto, protože, jak známo, při chůzi je jedna noha neustále v kontaktu se zemí, takže uzemnění plní neustále svou funkci. Toto řešení je lepší, protože je skryté, tak nebudeš muset neustále odpovídat na otázky tupců, proč za sebou taháš drát.

3. Nechceš-li, Mirku, tapetovat alobalem byt, nebo mít v bytě kvůli alobalu tmu, doporučuji alobalovou „postel s nebesy“. Samozřejmě dobře uzemněnou. Pokud i to nepůjde, budeš muset v ušance i spát. Před spaním ale ušanku dobře uzemni třeba na trubky topení nebo vodovodní. V tomto případě doporučuji vzít před spaním alespoň dvě tablety viagry. Účinek Viagry totiž zabrání mužskému tělu rotovat ve spánku kolem své osy. Dovolí pouze kývavý pohyb ze strany na stranu. Při tomto kývavém pohybu nemůže dojít k zamotání se do zemnících drátů a případnému udušení.

Samozřejmě, Mirku, mnou popsané prostředky PPROJ jsou jen provizorní. Spousta soukromých firem již chystá k patentování prostředky dokonalejší. Mám informace o kovových nástřicích fasád našich krásných paneláků, o pokovených fóliích na skla okenní i automobilní. Chystá se ověřovací série antiradarového oblečení, doplněné včelařskou kuklou s kovovou síťovinou a další věci.

Pokud bys však cítil, že tvoje myšlení nějak nekontrolovaně uhýbá doprava, budeš muset oběhnout antikvariáty a skoupit cokoli od Marxe, Engelse, Lenina a dalších nemyslitelů. Protože jen pravidelné samostudium a neustálé opakování levicových pravd a pseudofaktů může být protiváhou působení kapitalistickému radaru.

Máš-li, Mirku, více informací než já, poděl se, prosím, o ně. Pravičák nebo levičák, jsme přece lidé. A lidé si mají pomáhat.

Tvůj

Martin BažantZpátky