Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červenec 2010


Sexuální břídilové před soudem

Jan Berwid-Buquoy

Zákon nikdy nemůže nahradit lidskou slušnost. Vše záleží pouze na lidech. Žijeme v takové společnosti, jakou jsme si sami vytvořili. Dobré zákony v rukách nemorálních lidí působí jako muchomůrka červená. Krásná, jedlá houba, která se však ve většině případů dá jíst pouze jednou. Když vše dobře dopadne, pozvracíte minimálně celý obývák. Když vše dopadne špatně, zvýšili jste alespoň finanční obrat pohřební služby.

Upoutal mě volební slogan Karla knížete Schwarzenberga: “My Češi máme k právu asi takový poměr jako holky z Perlovky k panenství.“ Jak to bude asi ještě trvat dlouho, než si uvědomíme, že cizí věc nám prostě nepatří? Jde o základ evropské západní civilizace. Ukradeno může být ostatně i panenství, abych navázal na Schwarzenbergův slogan. Ano, znásilnění je krádeží lidské důstojnosti.

Doposud se mé blogy zabývaly nesmyslnostmi těch, kteří zákon a právo uváděli do pochybné praxe. Nyní se podíváme na ty osoby, jejichž prohlášení si v soudních síních soudci museli vyslechnout sami. Ať chtěli nebo nechtěli! Život je prostě jeden z nejtěžších a lidé jsou různí, zvláště někteří.

Jakási dáma si stěžovala, že prý mimo mých blogů, kde se zabývám společensko-erotickou problematikou, jsou ty ostatní dost nudné. Na její nepřímé přání jsem tedy napsal tento blog s nadějí, že se při něm alespoň trochu povyrazí. Nejsem si jist, zda-li je to úplně to pravé, neboť ženy často nevědí, co chtějí a nedají pokoj dokud to nedostanou, ale pokud by se dotyčná dáma cítila být mnou nuděna, omlouvám se za svůj výtvor již předem. Já to prostě lépe napsat neumím.

A nyní vstupme do soudní síně. Soudní síně jsou totiž vedle márnic a jiných podobných sociálních zařízení místem, kde člověka spolehlivě opouští humor. Pokusme se ho tam nyní dopravit :

§ Chtěla bych odvolat mé včerejší udání o znásilnění, neboť jsem se dodatečně dozvěděla, že se jedná o obzvláště solidního člověka s velmi pěkným měsíčním příjmem.

To je nápad! Obzvlášť solidní lidé s pěknými měsíčními příjmy by měli vlastnit poukázku (souložnický průkaz) na beztrestné znásilňování. Je pouze otázkou, jakým teoretickým i praktickým zkouškám by se uchazeči měli podrobit.

§ Otcovství Pepíčka H. přiznávám, ale vina je také na pořadatelích té sobotní taneční zábavy. Neměli mne vyhodit, když byla venku taková zima, hned na začátku zábavy ze sálu.

Zde je patrně řešení problému. Vyhazování ze sobotních tanečních zábav v zimních obdobích zcela prokazatelně zvyšuje národní populaci.

§ Žalobkyně Radmila K. uvádí, že otcem jejího děcka je Stanislav Z., se kterým se seznámila při jízdě vlakem do Prahy, avšak jejich poměr trval jen do té doby, než vlak vyjel z tunelu.

To stačí. Je nutné ovšem získat jistotu, zda k oplodnění došlo již při vjezdu do tunelu, za jízdy tunelem nebo při výjezdu z tunelu.

§ Kdykoliv jsem konal návštěvy u Jarmily D., byly z toho vždycky alimenty. Teď radši věnuji všechen svůj volný čas televizi, která nemá takové následky.

To je pravda. Televizní přijímač nelze uvést do jiného stavu. Ten nemůže otěhotnět.

§ Když se mně narodilo již druhé děcko, Čestmír H. jen řekl, že je to nadělení, ale o mou ruku zase nepožádal.

Měla jste ho přimět raději k tomu, aby Vás požádal o Vaši dělohu. O ruku Vás patrně nežádal, protože rukou si to může udělat sám. Skutečnost, že jste již porodila druhé děcko, svědčí jednoznačně o tom, že Čestmír neměl zájem o Vaši ruku, nýbrž v první řadě o Vaši dělohu. Nabídněte tedy Čestmírovi a nebo někomu, kdo o to bude stát, Vaši dělohu.

§ Prodala i dětský kočárek, ačkoliv jsem jí to výslovně zakázal, na radu našeho souseda, který tvrdil, že ho ještě budeme potřebovat.

Když soused přesně ví, že budete potřebovat dětský kočárek, měl byste nutit manželku, aby se zbavila souseda a tím by se stal kočárek bez souseda zcela postradatelným.

§ Šla jsem s ním do jeho bytu, protože se mi představil jako státní zaměstnanec a z toho důvodu jsem nepředpokládala jeho pozdější sexuální úmysly.

Jsou chvíle, že i státní zaměstnanec se může stát sexuálním nádeníkem. Nejčastěji to lze pozorovat hlavně u listonošů.

§ Doznávám se upřímně, že jsem chtěl paní Jiřinu B. znásilnit, ale skrze velký mráz, který byl venku, to bohužel nešlo.

Když to venku bohužel nešlo, měl jste ji alespoň zatáhnout na veřejné záchodky a tam jí to udělat na stojáka. Jak se chcete prosím Vás dostat do kriminálu, když jste nic neudělal? To je naprostá naivita.

§ K mému početí došlo pravděpodobně po našem prohraném utkání na mistrovství světa v hokeji.

Zdá se to být jednoduché. Když vstřelíme gól bude to kluk. Když gól dostaneme je z toho holka.

§ Když mi Karolina H. řekla, že to na mne ví a že to dá do komise, nezbylo mi nic jiného, než ji znásilnit, čímž se obvykle dost srovná.

Kdybychom nahromaděné problémy měli srovnávat znásilňováním, už by nám patrně na nic jiného nezbyl vůbec žádný čas.

§ Z taneční zábavy jsme šli lesem, kde mi recitoval básníky. Zpočátku tak, jak se na vychovatele sluší a patří. Když ale u dutého dubu hrozně zneklidněl a přednášet přestal, napadla jsem ho v sebeobraně, protože jsem netušila, že neklid má původ ve střevních potížích.

Přeložme výpověď do běžné češtiny: Šla s ním dobrovolně na rande do lesa. V okamžiku, kdy se mu dostavil náhlý průjem (alias břinkačka), zmlátila ho a on si patrně nabřinkal do kalhot.

§ Zbyněk P. je znám tím, že z průhledných důvodů odvádí místní ženy do lesa a nejhorší je, že tam s ním jdou.

Asi jsou zvědavé na to, aby jim tam vysvětlil, co to znamená „průhledné důvody“. Já, coby docent politických věd, jsem se s tímto výrazem zatím nikdy nesetkal a byl bych také rád, kdyby mi jeho obsah rovněž někdo vysvětlil - a nemusí to být zrovna v lese.

§ Manželka mě někdy půjčí i některé své kamarádce, což mě, pane předsedo, značně rozčiluje, jak jistě laskavě pochopit, při své inteligenci.

Ze soudního zápisu nelze vyčíst, zda to předseda senátu při své inteligenci navrhovatele pochopil či nikoli. Je to však nepodstatné. Pane, žijete v ideálním manželství. Je Vaše škoda, že Vy jste to nepochopil. Mým největším přáním vždy bylo, aby mě manželka půjčovala svým kamarádkám. Nenašel jsem však nikdy odvahu ji o to požádat. Následky by mohly být nedozírné. Račte to laskavě pochopit - při své inteligenci!

§ Když má noční, slýchávám podivné vzdechy v jeho bytě. To jsem mu řekl a jinak už nic. Pouze jsem dodal „ty starej vole“.

Není vyloučeno, že se ve svém bytě manželka věnovala sebeukájení v noční nepřítomnosti manžela. Proto asi ty podivné vzdechy. To však není žádný důvod k tomu urážet souseda výkřiky „ty starej vole“. Manžel je v takových situacích zcela nevinen a není vyloučeno, že v nočním zaměstnání za nepřítomnosti zákonité manželky sám rovněž hlasitě pěstuje samohanu.

§ Manžel trvale odešel a protože již jiné prase chovat nehodlám, pojištění vypovídám.

To je pochopitelné. Pojišťování manželů se zásadně vede u všech pojišťoven v rubrice „prasata“.

§ Svých nemanželských dětí se nezříkám. Vyhýbám se pouze jejich matkám, abych nepřišel zas do nějakého maléru.

Kdybyste se jim vyhýbal od samého počátku, žádné nemanželské děti, a tím pádem i maléry, byste neměl. Teď si myslím, že na několik těch dalších nemanželských dětí už zase tak ani nepřijde.

§ Za účelem mého znásilňování dostavoval se Ladislav A. oknem, které jsem mu jen v posledním případě ponechala nezarýglované.

Objednávky na znásilňování přijímá seznamovací kancelář Rváči dámských kalhot Kabrňák a Dráždil s.r.o., Praha. Katalog služeb a ceník na dobírku. Znásilnění v létě u domácího krbu se slevou. Totéž na Silvestra v městském parku při -20 °C na zamrzlém jezírku pouze s příplatkem 100%.

§ Neprávem jsem nazývána lehkou ženou, protože to činím z radosti a ne pro peníze.

Jste právem nazývána „lehkou ženou“, protože to činíte z radosti. Kdybyste to činila pro peníze, nazývali by Vás prostě „drzou kurvou“.

Podle čtivosti tohoto příspěvku jsem ochoten připravit i II. díl. Pakliže by se však stal článek propadákem (méně než 2000 zájemců), zatrpknu a začnu psát opět o presidentovi Václavu Klausovi. Na něm se totiž doposud vyřádilo statisíce náruživých čtenářů.Zpátky