Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Zaří 2005


Editorial

Vážení čtenáři,

zřejmě nejpříznačnějším povahovým rysem Čechů a Slováků (i bývalých) je to, že rádi berou, ale penízky neradi na cokoliv dávají. Přečíst, i zběžně, všechny články novin v internetové verzi je nad lidské síly a předplatné dvou hlavních českých deníků do redakce v Německu přijde (vlivem poštovného) na téměř neuvěřitelných 1 449 €. O předplatném časopisů nemluvě.

Měsíčník CS-magazín existuje již třetí rok ke spokojenosti svých čtenářů a podpořili ho, až na jednu výjimku, pouze čtenáři ze zahraničí. Pro letošek se nám sešlo eur 306.

Stojíme před zásadní otázkou, zda máme vůbec pokračovat, když naprostá většina čtenářů se k nám chová tak macešsky a „po česku“, tj. čtou si, ale ani grešličkou nepřispějí. Pokud by se ve Vás hnulo svědomí, neváhejte a nečekejte, až vás to zase přejde, ale pošlete nám, prosím, svůj příspěvek nedoporučeně na adresu:

CS-magazín, Middelstestraat 11, 6004BG Weert, Nizozemsko

Bankovky vložte do obálky a pro jistotu je zajistěte proti vyhmatání vložením do tužšího papíru (můžete nám takto současně poslat třeba blahopřání a nebo upřímnou soustrast s naší činností), příspěvek lze také vložit do jednoho nebo dvou kusů papíru dopisního.

Nezapomeňte vždy připojit svou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli příjem předplatného potvrdit a poděkovat za ně.

Váš CS-magazínZpátky