Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červen 2008


Editorial

Redakce je i nadále odříznuta od MFD a LN v papírové formě. Proklikat se k relevantním článkům v internetovém vydání je nad lidské síly a na předplatné těchto deníků do Německa (cca 45 tisíc Kč ročně) nejsou peníze. Hledáme proto nám nakloněné čtenáře z Prahy, kteří mají tyto deníky celoročně předplaceny a byli by přečtené výtisky ochotni, místo vyhazování do popelnice, shromažďovat s tím, že by někdo z redakce CS-magazínu je jednou za měsíc dva u nich vyzdvihl, aby dopsali redakci (csmagazin@gmail.com). Děkujeme.

S výjimkou pár čestných jedinců, které je možné na prstech rukou spočítat, čtou všichni CS-magazín po česku, tj. zadarmo, byť je jasné, že vydávání časopisu zdarma není. Podívejte se na počitadlo přístupů, vynásobte týdenní počet čtenářů 4,33 (za měsíc). Přesto přispívá na vydávání necelá desítka z nich. Pokud byste si přáli vymanit se z tohoto neblahého českého zlozvyku, učiňte tak, prosím, zasláním finančního obolu na adresu:

CS-magazín

Middelstestraat 11

6004BG Weert

Nizozemsko (Pays-Bas, Holland)

Bankovky vložte do obálky a pro jistotu je ještě zajistěte proti vyhmatání vložením do tužšího papíru, příspěvek lze také vložit do jednoho nebo dvou kusů papíru dopisního a pošlete nedoporučeně. Všechny takto zaslané příspěvky nám dosud došly bez úhony. Nezapomeňte vždy připojit svou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli příjem částky potvrdit a poděkovat za ni.

Váš CS-magazínZpátky