Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Květen 2003


Žádost o zbavení JUDr. Rychetského funkcí

Jiřina Fuchsová

Žádost o zbavení JUDr. Rychetského funkcí jeho funkci

(1) vicepremiéra ČR

(2) ministra spravedlnosti

Vážený pane předsedo vlády ČR,

žádáme tímto, abyste okamžitě a odvolal JUDr. Pavla Rychetského z postu vicepremiéra ČR a z postu ministra spravedlnosti ČR.

Je nemyslitelné, aby z nadcházejícího referenda o vstupu do EU byli, jako pokaždé v českých volbách od roku 1993, OPĚT NÁSILNĚ VYLOUČENI ČEŠI

TRVALE, OBCASNĚ NEBO JEN DOČASNĚ V ZAHRANIČÍ. Tvrdí-li JUDr. Rychetský opětovaně, že znásilňování a zabraňování volebního práva rodilých Čechů - českých občanů v zahraničí se bude dít NA ZÁKLADĚ “PŘÍLIŠ MALÉ ÚČASTI ZAHRANIČNÍCH ČECHŮ V ČERVNOVÝCH VOLBÁCH 2002," JUDr. Rychetský LŽE!

Je všeobecně známo, doma i v zahraničí, že pravým důvodem "malé účasti zahraničních Čechů v parlamentních volbách 2002" BYLA NEMOŽNOST VOLIT PO PŘÍKLADU OSTATNÍCH DENOKRATICKÝCH STÁTŮ KORESPONDENČNĚ. Je všeobecně známo, doma i v zahraničí, že pravým důvodem, proč takto "organizované české volby" STÁLY MNOHO PENĚZ (!!!!), bylo UTRÁCENÍ PENĚZ DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ NA HALASNOU REKLAMU TAKZVANYCH “ČESKÝCH VOLEB V ZAHRANIČÍ". TATO REKLAMA V ZAHRANIČNÍCH TISKOVINÁCH STÁLA "MNOHO PENĚZ", A VZHLEDEM K TOMU, ŽE VĚTŠINA ČECHŮ V ZAHRANIČÍ SE Z GEOGRAFICKÝCH DŮVODŮ VOLEB STEJNĚ NEMOHLA ZÚČASTNIT, BYLA NAPROSTO ZBYTEČNÁ.

Přes tyto skutečnosti JUDr. Rychetský se neštítí znovu a znovu opakovat tyto své LŽI veřejně doma i v zahraničí.

Češi v zahraničí se od roku 1994 snaží o dosažení ROVNOSTI, prostě OBČANSKÉ, MAJETKOVÉ a VOLEBNÍ ROVNOSTI se všemi Čechy doma. Marně. Jedním z hlavních činitelů ve svévolném, protiústavním, nelidsko-právním a zločinném (!)

maření těchto jejich snah je JUDr. Pavel Rychetský.

Je čas, aby - chceme-li skutečně vstoupit do EU v čase k tomu vyměřeném - byl tento člověk z postů, do kterých byl jmenován, ODVOLÁN.

Jiřina Fuchsová

česká básnířka

Plzeň/Los Angeles

10. dubna 2003Zpátky