Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červenec 2008


ČSTR

Miroslav Václavek

Byl posvěcený předvánoční čas. Za železnou oponou směrem na západ se národy žijící ve svobodě chystají na setkání se svými blízkými a nakupují se dárky. Za železnou oponou směrem na východ se stojí fronty na plesnivé a kyselé kubánské pomeranče, ženy se rvou o vložky a na láhve se sirupy, které tvořily spolu s čínskými lančmíty kulisu komunistického obchodu usedá další vrstva prachu. Letadlo Boeing 747 s názvem Clipper Maid of the Seas, společnosti PanAm roluje po ranveji ondýnského letiště Heathrow. Cíl letu je New York, letiště J. F. K. Je středa 21. prosince 1988. Nikdo z 234 cestujících na palubě ještě neví, že jejich životy ukončí za chvíli československý Semtex nad skotskou vesnicí Lockerbie.

Československá socialistická teroristická republika - ČSTR, nebyla tou zemí úsměvného švejkovského komunismu, jak to občas servírují místní filmaři. Byla to země v níž vládl stalinistický režim jež vyhovoval podstatné části obyvatelstva a země podporující mezinárodní terorismus. Na území ČSSR přijížděli učit se od StB jak zabíjet Američany a Izraelce arabští teroristé. Ty nejpochybnější armády světa africkými lidojedy počínaje a Syřany (kam jezdí ing. Paroubek s chotí do pěti hvězdičkových hotelů zaprodávat naši svobodu) konče byly školeny důstojníky Československé lidové armády jak zakroutit svobodnému světu krkem. Dokonce i smutně proslulý Šakal, vlastním jménem Iljič Ramírez Sanchez dlel v Karlových Varech, kde si léčil nervy ztracené zabíjením lidí při teroristických útocích pod ochranou komunistického státu. Ostatně komunismus má teror jako prostředek k uchopení moci, tak se není čemu divit. K co nejvíce efektivnímu zabíjení lidí, kteří ještě nežijí pod rozviklaným rudým praporem, což je cílem mezinárodního komunismu, se používají různé vymoženosti tábora míru a socialismu.

Jedním z nejvíce efektivním se ukázal českými chytrými hlavičkami vyvinutý Semtex. Tehdejší komunistická vláda ho mezinárodním teroristů prodala několik tun. Od Libye přes palestinské zabijáky až po severoirské teroristy. Toho nedetekovatelného. Protože mezinárodní úmluva přijatá civilizovanými státy říká, že takové výbušniny budou značkovány těkavými nitroestery a aromatickými nitrosloučeninami, domnívá se každá bezpečnostní služba na letišti, že při výsledku negativní kontroly nejsou v letadle výbušniny. To ale ještě neměli tu čest s výrobky rozvinuté Československé socialistické republiky. Pěst pracujícího lidu o váze 450g Semtexu z lidového Československa kráčejícího k jasným zítřkům byla uložena prostřednictvím soudruhů rozvědčíků z Velké socialistické lidové libyjské arabské džamahírije v magnetofonu (jaká ironie osudu, že právě do značky Toshiba) do trupu Boeingu 747. Detektory si na nás, soudruzi, nepřijdou!

Boeing 747 společnosti PanAm nabírá výšku a rychlost a cestující se již těší na své blízké. Pekelný stroj, zmenšenina kremelského orloje zlověstně odtikává poslední vteřiny života stovkám lidí. V 19 hod. 02 min. 46 vteřin nálož vybuchuje. Letadlo letící ve výšce 9 400 metrů rychlostí 804 km/hod se během několika vteřin mění ve změť kovu a žhavou ohnivou kouli a vyvrhává do prostoru své pasažéry i s nákladem. Celé rodiny jsou trhány zaživa na kusy. Plíce jsou na cáry stejně jako zbytky těl. Ti, jež přežili, dopadají na zem při plném vědomí. Páry držící se do posledních chvil za ruce. Matka objímající své děti. Trosky dopadají na malé skotské město Lockerbie, které netuší, co mu pracující československý lid přichystal za dárek k Vánocům. Jedenáct mrtvých v Lockerbie včetně celé čtyřčlenné rodiny Jacka a Rosalindy Somerville a jejich dětí Paula a Lynsey zemřelo, když na jejich domy dopadlo křídlo s palivem.

Antiameričtí pitomečci, kteří tvoříte SEDMDESÁT procent obyvatel tohoto státu, máte být na co pyšni. Jste pokračovatelé teroristických tradic státu po jehož obnovení toužíte a za nějž pochodujete s těmi nejodpornějšími komunistickými a palestinskými teroristy, vyvrheli a vrahy Brdy. Můžete být hrdi na to, že Komunistická strana Československa a Velká socialistická lidová libyjská arabská džamahírije nad Lockerbie zabili:

3 Argentince, 1 Belgičana, 1 Bolivijce, 3 Kanaďany, 3 Francouze, 4 Němce, 4 Maďary, 3 Indy, 3 Irčany, 1 Izraelce, 2 Italy, 1 Jamajčana, 1 Japonce, 1 Filipínce, 1 Španěla, 1 Jihoafričana, 3 Švédy, 1 Švýcara, 1 obyvatele Trinidad a Tobago, 41 Britů a 180 Američanů. Celkem 259 imperialistů. Včetně posádky.

Je možné nestydět se za to, že jsem Čech? Minimálně ze sedmdesáti procent.



Zpátky