Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Srpen 2008


Udání z Česka

Ross Hedvíček

Včera, ve středu 9. července 2008, v 5 PM zastavilo před mým domem modré Crown Victoria government issue a u dveří zazvonil chlapík v obleku, který nevypadal jako Jehova Witness. Byl to special agent FBI J. R. a přišel vyšetřovat udání, které jejich Field Office došlo z České republiky údajně od osoby jménem Marek Vorel z Českých Budějovic. Byl jsem označen za teroristu a prý plánuji bombové útoky na ubohou Českou republiku.

Pozval jsem agenta dál a usadil ho v knihovně domu. Velice se omlouval, že mě s tím otravuje, že už si o mně udělali background check a dověděli se, co jsem zač, co jsem všechno v minulosti dělal, jaká je moje security clearance a jaké mám číslo bot. Rovněž se snažili zjistit, kdo je to Marek Vorel a kromě toho, že je to jakýsi hokejový hráč, kterého jsem neznal ani já, ani oni, zjistili, že je to prachobyčejný český anonym. Takže bylo jasné, ze je to falešné obvinění, ale že prý mi to aspoň musí říci.

Když už kluk cestoval těch 60 mil, aby mi to řekl, došel jsem k názoru, že má nárok na přednášku zdarma o politické situaci v České republice. A tak si posunul pistoli na bok, začal si dělat poznámky a valil oči.

Vysvětlil jsem mu, že v daleké České republice, kde neexistuje svoboda a demokracie, u moci je pořád komunistická junta, je určitá skupina lidí, které neuvěřitelně seru a kteří vytvářejí o mně falešné webstránky nabádající čtenáře ke stížnostem na mou osobu, a to jen proto, že jim vadí mé právo na svobodu projevu. „A v České republice nemají svobodu projevu?“, divil se agent FBI. „Ó, nikoliv", zakroutil jsem hlavou. „Češi si představují svobodu projevu jako fotografii ženských genitálii na první strance barevného magazínu. Svoboda projevu v oblasti společenských vztahů, historie a nebo politické situace je naprosto zakázána a ti, kteří se tohoto hříchu dopustí, jsou pronásledováni systémem i českou luzou - jako v mém případě". A pokračoval jsem ukázkami ze svých knih, článků, jak jsem byl vyhozen a cenzurován v Respektu, Lidovkách a v české Wikipedii. Mají to v krvi, kreténi, je to genetické. Udávali za Rakouska, za první republiky, za Němců i za komunistů. A teď si dokonce hrají na demokracii, ale to udávání v nich zůstalo. Agentovo pero jen svištělo.

Dále jsem mu ozřejmil, že právě včera Condoleeza Rice podepsala v Praze dohodu o výstavbě amerického radaru v České republice a že proti tomu mentálně zaostalí Češi velice protestují, že (copyright Bolt): „Česká republika je stále polokomunistická a zlodějská země, kde platí stále komunistické zákony a pokračuje se ve zločinnosti minulého zločinného režimu, v České republice se snaží vybudovat demokracii, ale většina národa má stále posunuté právní vědomí směrem na Východ k zákonu ,davaj sjuda´. Je smutné ,že taková ještě nepřipravená, nakažená a nevyléčená země a její národ byla vzata - přijata do EU (a NATO) k vyspělým západním státům."

A taky (copyright Eduard Vacek): „ČR je zbolševizovaná země, kde vládne tuhý státní centralismus a právní bezvědomí, které má tradici již od lidově demokratických právnických jednoletek. Jde stále ještě o boj s třídním nepřítelem, který oplýval bohatstvím a odmítal je odevzdat těm, kteří je vytvořili vlastníma rukama. V kotlině se mele tradice rovnostářství s toleranci zpanštělého velkozlodějství. Nevěřte tomu, že se zde někdo snaží vybudovat demokracii, je to jen forma demokratury (zdání a demokratická slupka). Pokud by tomu tak skutečně bylo, pak by se musely uvést prostřednictvím restorativní justice poškozené věci do pořádku. Ve skutečnosti se stále vzdaluje bezprávný stav od deklarovaného nároku na právo zaručené ústavou. Právní kontinuita doktorů Jičínského a Rychetského s bolševickým režimem tak zůstává ve všech směrech zachována."

Special agent FBI J. R. byl přesvědčen. Vstal a rozloučil se. Příští udání od těch neokomunistických degenerátů z Česka budou končit rovnou v koši. Další rána válečným štváčům!Zpátky