Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červenec 2009


Česká kriminalita v zahraničí

Ross Hedvíček

Český národ a české vládní orgány mají velmi dobře dokumentovanou historii ve lhaní - obzvlášť, když se to nehodí jejich nacionalistickým a šovinistickým cílům - pak je proti ním íránský Ahmadínežád s popíráním holocaustu úplný amatér.

Příklady? Jen od konce války. Kolik Němců bylo zavražděno při odsunu? Skutečnost je, že okolo čtvrt miliónů, oficiální verze nejvýše několik málo desítek tisíc lidí. Kolik od války uteklo z Československa emigrantů? Skutečnost je, že okolo miliónu lidí, oficiální verze několik desítek tisíc. Jistě budete znát další příklady. A z nedávné doby, Před asi dvěma lety oznámilo americké ministerstvo zahraničí, že v USA je okolo čtvrt miliónů Čechů ilegálně. A zveřejnila to tehdejší Mladá fronta Dnes čili iDnes, nebo jak se teď jmenují. Strhl se pokřik a skřípění zubů a české ministerstvo zahraničí oznámilo (ti dementi vydali dementi), že ne, že je to jen asi padesát tisíc. Několik dní na to se podřekl jeden soudruh z ambasády ve Washingtonu, že on ví o 119 tisících. A tak dál a tak dál. Prostě lháři. Češi.

A teď se podívejte na tenhle oficiální článek http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ve-svete-je-podle-diplomatu-ve-vezeni-689-cechu/381830. Ha! Už to z nich leze jak z chlupaté deky! Podle českých diplomatů je v zahraničních vězeních 689 Čechů - tedy za předpokladu, že každý zavřený Čech honem telefonuje na ambasádu a nechá se zaregistrovat. Haha! Nejlepší gól je, že v USA je zavřených pouze 75 lidí. In your dreams, Virginia... Už před několika lety, když jsem se s tím v souvislosti s tou zprávou z Mladé fronty Dnes zabýval, bylo v amerických federálních vězeních okolo 2500 Čechů.

Vsuňme vysvětlivku: Americký penální systém má tři stupně - Local (místní), State (státní) a Federal (federální) a to podle závažnosti zločinu, který spácháte. Local, nebo místní basa se jmenuje JAIL a zavírá se tam jen na pár dnů nebo týdnů, když se někde poperete nebo opijete a takové legrace. Zjistit, kolik Čechů je v místních basách je v podstatě nemožné - v Americe žádná taková centralizace dat neexistuje. State PRISON už je pro lepší a vymakanější provinění spáchané na státní úrovni - a opět zjistit, kolik je tam Čechů by vyžadovalo telefonování do padesáti úřadů po celé Americe - příliš mnoho práce, za to mi ti paskřivci nestojí. Ovšem, zjistit kolik je Čechů ve FEDERAL PENITENTIARY už možné je, a to i bez spolupráce české ambasády.

Takže si sedněte, spolkněte to, co máte v ústech a zapijte to, ať vám nezaskočí. Dle informace U.S. Department of Justice a podřízené agentury Federal Bureau of Prisons je v současné době v americkém federálním penal system 4116 osob, které byly při booking identifikovány jako osoby s občanstvím České republiky. Z toho množství je pouze 995 osob ženského pohlaví - méně než čtvrtina!

Důvod je jednoduchý: Prostituce není federal crime! Proto ty údajně krásné české holky sedí ve státních a místních vězeních - odkud počty nemám, ale řádově taky musí jít do tisíců. Mimo to je ve federálním systému přes 500 osob, u kterých se státní příslušnost nedala spolehlivě zjistit, ale circumstantial evidence napovídá, že jsou též českého původu. Takže střízlivý odhad: Necelých pět tisíc Čechů ve federálních vězeních a přinejmenším stejný počet ve státních a místních vězeních - ale ti tam asi nebudou tak dlouho a brzo se vrátí do Česka a budou psát chytré a zkušené blogy v iDnes.cz jako Eva Pallotto nebo ten "telegrafista".

A jiná světová záležitost: Češi už od roku 1990 stále drží druhé místo v počtu cizích státních příslušníků v amerických vězeních - a to hned za Mexikem. Honduras je třetí. V onom článku není žádná informace, kolik Čechů je ve vězení v takovém Singapuru nebo Malajsii a kolik z nich už dostalo na prdel tou jejich speciální rákoskou. To by mne zajímalo! To si už budete muset vyhledat sami - ovšem na informace českého ministerstva zahraničí bych moc nespoléhal. Ti budou zase lhát až se jim od úst bude prášit... jako vždy. Lhát, lhát a lhát - to je český modus operandi.

Co ale můžete očekávat od obyvatel země, kde prezident republiky lže o své podvodně získané profesuře a neexistujícíchch "přednáškách" v zahraničí, jeho vlastní mluvčí je přesvědčen, že 9/11 si udělali Američani sami a nejpravdivěji a nejpravděpodobněji zní cigán z Chánova, který si stěžuje, že ho "gádžove" diskriminují? Proč jsou Češi národem lhářů, ještě to považují za normální a každý kdo jim na to poukáže, je "nepřítel republiky"?Zpátky