Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červenec 2008


Editorial

HLEDÁ SE PAN FRANTIŠEK PÁŠA Z PRAHY 10. Pane Pášo, ohlaste se, prosím, redakci!

Kdo z čtenářů z Prahy, který celoročně odebírá Lidové noviny, by byl ochoten místo vyhazování přečtených novin do popelnice je shromažďovat s tím, že by je někdo z redakce CS-magazínu jednou za měsíc dva u něho vyzdvihl, ať dopíše redakci (csmagazin@gmail.com). Děkujeme.

S výjimkou pár čestných jedinců, které je možné na prstech rukou spočítat, čtou všichni CS-magazín po česku, tj. zadarmo, byť je jasné, že vydávání časopisu zdarma není. Podívejte se na počitadlo přístupů, vynásobte týdenní počet čtenářů 4,33 (za měsíc). Přesto přispívá na vydávání necelá desítka z nich. Pokud byste si přáli vymanit se z tohoto neblahého českého zlozvyku, učiňte tak, prosím, zasláním finančního obolu na adresu:

CS-magazín

Middelstestraat 11

6004BG Weert

Nizozemsko (Pays-Bas, Holland)

Bankovky vložte do obálky a pro jistotu je ještě zajistěte proti vyhmatání vložením do tužšího papíru, příspěvek lze také vložit do jednoho nebo dvou kusů papíru dopisního a pošlete nedoporučeně. Všechny takto zaslané příspěvky nám dosud došly bez úhony. Nezapomeňte vždy připojit svou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli příjem částky potvrdit a poděkovat za ni.

Váš CS-magazínZpátky